Business

Alex Balbus та Aндрій Садчиков – “Expert View” Podcast

micAlex Balbus & Андрій Садчиковtoday02/09/2024 22 5

Background
share close

Прогресивний подкаст “Експертна Думка” на URC Radio відкриває для вас світ найсвіжіших трендів, глибоких інсайтів та професійних порад від провідних експертів різних сфер. Ведучий Alex Balbus та його гості – видатні думки у своїх галузях, які діляться унікальними знаннями, аналізують актуальні події та ідеї, висловлюють критику та пропонують рішення для сучасних викликів. Цей подкаст стане вашим незамінним джерелом натхнення та навчання, допомагаючи залишатися на хвилі останніх змін та інновацій. Приєднуйтесь до нас, щоб відчути пульс часу разом з “Експертною Думкою”!

Експертний гість: Дмитро Агапов, генеральний директор CHM Software

CHM software – це українська компанія-розробник програмних рішень для автоматизації роздрібної торгівлі та самообслуговувальних систем. Компанія спеціалізується на створенні програмного забезпечення, включаючи ПЗ для робочих місць касирів (Point of Sale), каси самообслуговування, а також рішення для аптек і малого бізнесу в контексті необхідності фіскалізації діяльності всіх ФОП. До вторгнення CHM зосереджувала свою діяльність переважно на українському ринку, зокрема в Харкові, де її програмне забезпечення використовувалось декількома великими мережами супермаркетів та приблизно 600 точками продажу “Кісет” по всьому місту та області. Внаслідок війни багато з них були закриті або скоротили свою діяльність, що вплинуло на надання послуг.

➡️ Детальніше про CHM Software: https://chm-s.com/

➡️ Слухати URC Radio: https://urcradio.com/

➡️ Ознайомитися з проектом “Expert View”: https://urcradio.com/expert-view

⬇️ Слідкуйте за нами в соціальних мережах:

🔶 Instagram «URC Radio» @urc_radio

🔷 Facebook «URC Radio» 


Business

Rate it
ABOUT

URC Radio – It’s a modern Ukrainian Online Radio in Chicago. The best, fresh, trendy pop, folk, of course, “Ukrainian classic” and modern and unforgettable international music hits! Exclusive news from Ukraine, Local Chicago News in the Ukrainian language, interesting radio-show, rubrics & programs. We are on AIR – 24/7

DOWNLOAD APPS
0%